סיכום שנה

אביהו סופר

מסכמים שנה, בעיצומה של עשיה להגשמת החזון הלאומי שלנו – התוכנית לאיחוד העם!

מסכמים שנת עשייה
במהלך השנה החולפת עסקנו בקידום קשרים עם גורמים שונים בשלטון בכלל ובממשלה בפרט וביסוס קשרים חדשים בממשל. ערכנו פגישות עם ראש הממשלה בנימין נתניהו, עם שרים בכירים בממשלה, עם חברי כנסת שונים ואנשי ציבור. המטרה שהייתה לנגד עינינו כל הזמן הייתה הגברת המודעות והחשיבות של הצורך באיחוד העם כולו כדי לגרום לשינוי חברתי, חינוכי ותרבותי, שאנו רוצים שיקרה ומאמינים כי הוא אפשרי.

אביהו סופרהשדולה לאחדות העם היהודי
ביולי השקנו בהצלחה את השדולה לאחדות העם היהודי בכנסת, בנוכחות 17 חברי כנסת מכל הסיעות, בברכתו של נשיא המדינה, מר ראובן ריבלין, ובנוכחות יו"ר הכנסת, חבר הכנסת יולי אדלשטיין.

מטרת השדולה היא איחוד כל חלקי העם היהודי, כמשתמע משמה, באופן מעשי, על ידי פעולות ממשיות, כאשר השדולה משמשת לקידום פרלמנטרי של השיח המחבר והמגשר בין מגוון הדעות והעמדות הקיימות בעם היהודי. פעילות השדולה צריכה להביא לאיחוד העם, כאמור, לא רק בזמני משבר אלא באופן מתמשך, בחיי היום-יום של כל אזרחי המדינה.

יו"ר השדולה הוא חבר הכנסת יואב קיש מהליכוד, אשר שציין בדבריו את קיומם של השסעים הקיימים בחברה הישראלית, אשר הובלטו במערכת הבחירות האחרונה. חבר הכנסת קיש אמר עוד : "אחדות העם היא משימה ראשונה במעלה שיש לפתחה ולשדרגה כל העת".

אביהו סופר, המשמש כמרכז השדולה והיה אחד היוזמים שלה, נשא דברים אודות הפילוג והפירוד בינינו כאיום האסטרטגי הגדול ביותר על העם היהודי, ועל חשיבותם של האחדות והערבות ההדדית כהכרח לקיומנו במזרח התיכון, וכמקור לחוסן הלאומי והחברתי שלנו בשעת צרה.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *